Wrap s tuňákem

Zamilujete si ho!

Dobrota jako zrozená pro všechny fanoušky tuňáka. Šťavnatý tuňák s tatarskou omáčkou, rajčaty a křupavým salátem zabalené do rajčatové tortilly. Naše wrapy jsou ručně vyráběné a vždy čerstvě připravené.

Výživové informace
100g
porce
Kalorická hodnota ​​(kJ)11624071
Kalorická hodnota ​​(kcal)278973
Tuky (g)13,547,4
z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,14,0
Karbohydráty (g)27,897,4
z toho cukry (g)2,69,0
Bílkoviny10,336,1
Sůl (g)1,314,6

Přírodní ingredience & nejlepší příprava!

Milujeme naše ryby a chceme, aby si všichni užívali čerstvé a snadno konzumovatelné ryby s čistým svědomím. Proto se vědomě vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše výrobky z ryb pocházejí výhradně z řízených zdrojů.

Tuňák

Společně s lososem patří tuňák k druhům ryb s vyšším obsahem tuku a Omega 3 mastných kyselin.  Je proslulý svým pevným masem a jemnou slanou chutí a proto vyhledávanou rybou na grilování nebo pečení.

 

Věděli jste, že největší tuňák může dorůst délky až 4,5 metru? Největší jedinci mohou vážit i přes 800 kilogramů – to je úžasné! Tuňák je také špičkovým sportovcem mezi rybami. Při lovu tuňák dosahuje maximální rychlosti až 75 km/h. Vzhledem k vysoké svalové aktivitě je tělesná teplota tuňáka na rozdíl od ostatních ryb vyšší než okolní teplota vody. Stáří tuňáka lze číst podobně jako u stromu při pohledu na roční kroužky v průřezu obratlů.

Místo lovu

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ