Salát s tuňákem

Absolutní Nordsee klasika!
Salát s tuňákem, mozzarellou a směsí zeleniny s vejcem, podávaný v křupavé misce, je tou správnou volbou pro vyznavače zdravého životního stylu! Navíc bageta a dresink dle vašeho výběru.
Výživové informace
100g
porce
Kalorická hodnota ​​(kJ)6233444
Kalorická hodnota ​​(kcal)148818
Tuky (g)5,630,9
z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,58,5
Karbohydráty (g)16,390,1
z toho cukry (g)1,47,7
Bílkoviny7,842,9
Sůl (g)0,653,6

Přírodní ingredience & nejlepší příprava!

Milujeme ryby a chceme, aby si jste si je užívali i vy, vždy čerstvé a snadno stravitelné. Proto se vědomě vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše výrobky z ryb pocházejí výhradně z řízených zdrojů.

Tuňák

Společně s lososem patří tuňák k druhům ryb s vyšším obsahem tuku a Omega 3 mastných kyselin.  Je proslulý svým pevným masem a jemnou slanou chutí a proto vyhledávanou rybou na grilování nebo pečení.

 

Věděli jste, že největší tuňák může dorůst délky až 4,5 metru? Největší jedinci mohou vážit i přes 800 kilogramů – to je úžasné! Tuňák je také špičkovým sportovcem mezi rybami. Při lovu tuňák dosahuje maximální rychlosti až 75 km/h. Vzhledem k vysoké svalové aktivitě je tělesná teplota tuňáka na rozdíl od ostatních ryb vyšší než okolní teplota vody. Stáří tuňáka lze číst podobně jako u stromu při pohledu na roční kroužky v průřezu obratlů.

Místo lovu

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ