Premium Box

Toto rybí filé Vám zahřeje srdce!

Chutné kousky vyrobené z vysoce kvalitní aljašské tresky v kořeněném a křupavém trojobalu! Ke každé porci si můžete vybrat jednu ze tří vynikajících omáček.  Koktejlovou se zeleným pepřem, smetanovo-česnekovou nebo  tradiční pikantní tatarskou omáčku.

Výživové informace
100g
porce
Kalorická hodnota ​​(kJ)9581787
Kalorická hodnota ​​(kcal)230429
Tuky (g)1019
z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,42,6
Karbohydráty (g)2037
z toho cukry (g)0,937
Bílkoviny1426
Sůl (g)0,81,4

Přírodní ingredience & nejlepší příprava!

Milujeme ryby a chceme, aby si jste si je užívali i vy, vždy čerstvé a snadno stravitelné. Proto se vědomě vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše výrobky z ryb pocházejí výhradně z řízených zdrojů.

Aljašská treska

Přestože je v některých jazycích je Aljaška treska označována jako „mořský losos“ patří mezi treskovité a s lososem nemá nic společného. Mezi znalci je také známá jako pacifická treska nebo mečoun. Tento “nováček” mezi rybami, který je v našem regionu k dostání teprve od roku 1984, se díky své jemné chuti a nízkotučnému bílému masu stal ve velmi krátké době jedním z nejoblíbenějších a nejčastěji lovených druhů ryb. Zejména pro křehké maso je tato ryba velmi oblíbená mezi dětmi a milovníky ryb.

Aljašskou tresku na pultech s čerstvými rybami téměř nenajdete. To proto, že se v severovýchodním Tichomoří loví velkými vlečnými sítěmi a je přímo na palubě zpracovávána na filé a hluboce zamražená. Díky tomu je tato ryba dostupná celoročně a je vhodná k jakékoliv úpravě. Dušená, smažená, vařená nebo pečená vždy chutná výborně!

Věděli jste také, že Aljašská treska pochází z udržitelných rybolovných zdrojů? Můžete si tak vychutnat náš skvělý filet s čistým svědomím.

Místo lovu

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ