O nás

Máme rádi ryby

Společnost Nordsee byla založena v roce 1896 pod jménem Německá rybářská společnost NORDSEE v severoněmeckém Bremerhavenu. V této době vlastnila společnost sedm rybářských lodí na parní pohon, které zásobovaly regionální i národní trh provotřídními čerstvými rybami. Ve stejném roce Nordsee otevírá i první prodejnu pro koncové zákazníky v Brémách a mnoho dalších brzy následovalo. Od té doby se NORDSEE stalo v Německu synonymem prodeje ryb. V roce 1965 NORDSEE otevřelo první rybí restauraci. V 80. letech k restauracím přibyly také obchody s rychlým občerstvením. Zákazníci si tak mohli začít pochutnávat na čerstvých a zdravých rybích specialitách – rychle a dostupně. 

S vášní a nadšením pro ryby denně připravujeme pestrou škálu pokrmů a přicházíme stále s novými nápady. Sledujeme moderní trendy ve stravování, abychom uspokojili vaše individuální potřeby.

Chtěli bychom vám poděkovat za vaši mnohaletou důvěru a přízeň a těšíme se, že se s vámi potkáme v některé z našich restaurací.

Historie

Již od roku 1896! Zažijte naši jedinečnou historii od založení naší flotily rybích parníků až po dnešní nádherné restaurace!

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ