Hledáme kolegu na pozici zástupce manažera

Naučte se řídit firmu
Pokud jste již zkušený profesionál v některém gastronomickém provozu a chcete svojí karieru posunout dál, přijďte své shopnosti uplatnit k nám do NORDSEE. Nabízíme Vám rozvoj pod dohledem zkušených odborníků a postupem času předávání jedotlivých úseků a provozů.

Co nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení s finančními bonusy za výsledky plnění provozovny
  • personální stravování
  • sleva na firemní produkty
  • odborné vzdělávání
  • kartu Multisport
  • dotaci na telefonní tarif

Co Požadujeme

  • profesní zkušenost v gastronomii nebo v souvisejících oborech
  • odpovědný přístup k plnění úkolů a cílů svěřené provozovny
  • ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet
  • platný potravinářský průkaz vydaný v ČR
  • trestní bezúhonnost

Atraktivní mzdové ohodnocení
s finančními bonusy

Náplň práce

  • spolupráce s manažerem při řízení svěřené provozovny
  • vedení týmu v době nepřítomnosti manažera
  • tvorba objednávek, příjem a řízení skladových zásob
  • prosazování a dodržování zásad hygieny a HACCP obecně

Oslovila vás naše nabídka?
Kontaktujte nás.

Vyplňte jednoduchý formulář a my vás budeme obratem kontaktovat nebo nám zavolejte na tel. 603 859 224. Těšíme se na Vás.