Historie společnosti NORDSEE

Ryby milujem od roku 1896

Objevte milníky naší jedinečné historie počínaje založením naší flotily rybích parníků do dnešních nádherných restaurací!

Naše nadšení pro ryby

Podnikatelé Adolf Vinnen, Paul Barckhan, Wilhelm Oelze a Johann Friedrich Lampe podepsali 23. dubna 1896 smlouvu, založili tak “Deutsche Dampffischerei-Gesellschaft Nordsee.” Vydali se za velkým dobrodružstvím na jehož počátku bylo jen 16 rybářů jenž se snažilo uspokojit trh těmi nejlepší rybí produkty ze severního moře a doručit je na talíře spotřebitelů po celém Německu.
První prodejna byla otevřena v Brémách ještě téhož roku. O rok později byl uveden do provozu i soukromý přístav. Díky mnoha fúzím provozovala jejich společnost na konci roku 1930 téměř polovinu všech německých rybářských lodí. Základ pro produktivní rybářský průmysl byl tak položen.

V roce 1955 se pobočková síť rozrůstá na 250 a o deset let později představuje NORDSEE zcela nový gastronomický koncept rychlých restaurací. Rok 2014 přinesl významnou strategickou změnu společnosti. Zaměřuje se na tradici, přirozenost, čerstvost a inovaci.

Více jak 120 let jsme odborníci na ryby a každý den nabízíme našim zákazníkům čerstvé a kvalitní rybí produkty s neutuchající vášní a respektem. NORDSEE – We are fish.

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ