Box s krevetami

Láska na první pohled

Stále oblíbenější krevety pečené v česnekovém těstíčku s lahodnou omáčkou v praktickém boxu na cesty. Ke každé porci si vyberte některou z našich omáček. Nabízíme koktejlovou se zeleným pepřem, smetanovo-česnekovou či tradiční pikantní tatarskou omáčku.

Výživové informace
100g
porce
Kalorická hodnota ​​(kJ)12222252
Kalorická hodnota ​​(kcal)292538
Tuky (g)13,825,4
z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,22,2
Karbohydráty (g)30,556,1
z toho cukry (g)2,34,2
Bílkoviny10,819,8
Sůl (g)1,32,5

Přírodní ingredience & nejlepší příprava!

Milujeme naše ryby a chceme, aby si všichni užívali čerstvé a snadno konzumovatelné ryby s čistým svědomím. Proto se vědomě vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše výrobky z ryb pocházejí výhradně z řízených zdrojů.

Krevety

Tito korýši s mimořádně jemným a lahodným masem se prodávají pod mnoha názvy: garnáti, krevety, či gambas. Jsou velmi oblíbenou a rozšířenou pochoutkou, která byla dříve jen lahodným a exotickým pokrmem z dalekých zemí. Dnes jsou krevety nepostradatelnou součástí našich jídelníčků. Mezi největší a nejvyhledávanější druhy patří krevety královské nebo obří krevety tygří, které jsou chovány převážně v Asii.

 

Krevety se obecně dělí na mořské, sladkovodní a brakické. Ty brakické žijí v mořských ústích, kde se mísí sladká a slaná voda. Většina našich krevet jsou sladkovodní krevety. Krevety jsou zvlášť vhodné ke grilování, ale dají se vychutnat i jinak: vařené, pražené, karamelizované, v kari, v polévkách – jsou vždy požitkem!

 

Věděli jste, že krevety mají mnoho složek, které jsou pro lidské tělo životně důležité, včetně fluoru, jódu, železa, vápníku, hořčíku a vitamínu B12? Krevety jsou také bohaté na bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny.

 

Naše krevety pocházejí z udržitelného rybolovu. Takže si můžete pochutnat na našich krevetách s čistým svědomím a maximálním požitkem.

Místo lovu

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ