Bageta s pečenou rybou

Nejoblíbenější rybí sendvič v Nordsee!

Oblíbené svačina, která chutná. Prémiový filet z aljašské tresky v pikantním trojobalu v kombinaci s lahodnou tatarskou omáčkou, křupavým salátem v čerstvé bagetě – nepřekonatelný požitek.

Výživové informace
100g
porce
Kalorická hodnota ​​(kJ)9931650
Kalorická hodnota ​​(kcal)237393
Tuky (g)9,014,9
z toho nasycené mastné kyseliny (g)0,71,2
Karbohydráty (g)26,544,0
z toho cukry (g)1,21,9
Bílkoviny9,615,9
Sůl (g)1,21,9

Přírodní ingredience & nejlepší příprava!

Milujeme ryby a chceme, aby si jste si je užívali i vy, vždy čerstvé a snadno stravitelné. Proto se vědomě vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše výrobky z ryb pocházejí výhradně z řízených zdrojů.

Aljašská treska

Přestože je v některých jazycích je Aljaška treska označována jako „mořský losos“ patří mezi treskovité a s lososem nemá nic společného. Mezi znalci je také známá jako pacifická treska nebo mečoun. Tento “nováček” mezi rybami, který je v našem regionu k dostání teprve od roku 1984, se díky své jemné chuti a nízkotučnému bílému masu stal ve velmi krátké době jedním z nejoblíbenějších a nejčastěji lovených druhů ryb. Zejména pro křehké maso je tato ryba velmi oblíbená mezi dětmi a milovníky ryb.

Aljašskou tresku na pultech s čerstvými rybami téměř nenajdete. To proto, že se v severovýchodním Tichomoří loví velkými vlečnými sítěmi a je přímo na palubě zpracovávána na filé a hluboce zamražená. Díky tomu je tato ryba dostupná celoročně a je vhodná k jakékoliv úpravě. Dušená, smažená, vařená nebo pečená – chutná výborně!

Věděli jste také, že Aljašská treska pochází z udržitelných rybolovných zdrojů? Můžete si tak vychutnat náš skvělý filet s čistým svědomím.

Místo lovu

Všechny restaurace
NORDSEE V ČR
JSOU UZAVŘENY

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ